Współpracuję z biurem już od pięciu lat. Na początku zastanawiałem się, czy korzystać z usług “fizycznego” biura rachunkowego, czy też wybrać internetowe. Zdecydowałem się na JT Office i absolutnie nie żałuję. Biuro ma niesamowicie wygodne zasady, dzięki którym mój czas spędzony nad papierami jest ograniczony dosłownie do paru minut miesięcznie. Szczerze polecam.

Paweł Szczygielski

W pierwszych latach działalności księgowość prowadziłem samodzielnie. Wraz z rozwojem firmy, dokumentów było tyle że ich samodzielne ogarnięcie stało się uciążliwe. Podjąłem współprace z biurem rachunkowym (nazwę wolę przemilczeć) i w pierwszym roku z powodu popełnianych błędów kilkukrotnie wzywany byłem do US celem wyjaśnień. Firmę JT OFFICE polecił mi znajomy. Zaufałem i nie zawiodłem się.…

Tomasz Smołoński

W 100% polecam! 7 lat współpracy. W sumie prowadzą dla mnie kilka podmiotów (DG, s.c., sp.j., kiedyś także z o.o.). Pilnują terminów, dopytują w urzędach i ministerstwach. Wzorowa współpraca. Co ciekawe – zdalna. Widujemy się fizycznie raz na 2 lata. 😀 Solidnie, za normalną cenę. Zdecydowanie polecam!

Jan Staniewicz