Księgowość

Księgowość

Nie jest tajemnicą, że prowadzenie działalności gospodarczej jest nierozerwalnie połączone z koniecznością prowadzenia księgowości. Nie ważne, że jesteś mikro przedsiębiorcą. Jakąkolwiek firmę zakładasz, natychmiast widzi Cię „wielkie oko” urzędu skarbowego, a przed nim nie ma ucieczki. Pytania pojawiają się od samego początku. Na przykład o to, czy możesz korzystać z opodatkowania w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, karty podatkowej lub podatku liniowego?

Oszczędność czasu

Wierzymy, że dasz radę samodzielnie prowadzić swoją księgowość. Możesz część każdego dnia poświęcić na śledzenie zmian w przepisach. Z pewnością poradzisz sobie też z comiesięcznym, prawidłowym rozliczeniem. Ale zastanów się… Czy nie lepiej ten czas poświęcić na zarabianie, na rozwój?

Więcej pieniędzy

Jeśli zlecisz nam prowadzenie księgowości, zaoszczędzisz sporo czasu. Pamiętaj proszę, że bierzemy na siebie terminowe rozliczenie podatków i składek na ZUS, ale także analizowanie Twojej sytuacji podatkowo-prawnej. Zaoszczędzony czas i nasze praktyczne porady przekładają się na Twój zysk.

Poczucie bezpieczeństwa

Osób, potrafiących prowadzić księgowość firmy jest sporo, wiemy o tym. Ale czy masz pewność, że są na bieżąco z nieustannie zmieniającymi się przepisami? Kto bierze odpowiedzialność za pieniądze, które możesz stracić? Z nami możesz liczyć na poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy profesjonalistami.

Odpowiedzi na pytania

Prowadzenie działalności gospodarczej jest równoznaczne z pojawianiem się kolejnych pytań, a trafne odpowiedzi mają bezpośredni wpływ na rentowność. Kiedy zlecasz nam prowadzenie księgowości, możesz zwracać się z pytaniami. To nie wszystko! Nawet nieproszeni, doradzamy, by Twoja firma zyskała.