Kasy fiskalne, terminale płatnicze i programy dla firm

Kasy fiskalne, terminale płatnicze i programy dla firm

Nasza firma nieustannie się rozwija, chcąc zapewnić klientom maksymalnie wysoką jakość usług oraz kompleksową opiekę. I właśnie dlatego w naszej ofercie, obok usług księgowych czy kadrowo-płacowych, znajduje się także sprzęt i programy dla firm. Wprowadziliśmy sprzedaż tych urządzeń i towarów, gdyż jest to temat powiązany z podatkami i prowadzeniem działalności wielu naszych klientów. Teraz w jednym miejscu możesz kupić kasę, program, terminal płatniczy i zlecić obsługę rachunkową.

Sprzęt

Oferujemy: kasy fiskalne (mobilne, małe lub średnie, systemowe), drukarki fiskalne (stacjonarne, przenośne, apteczne), wagi kalkulacyjne i etykietujące, systemy POS, czytniki kodów (przewodowe, bezprzewodowe, przemysłowe), terminale, metkownice, szuflady, papier termiczny.

Szkolenia z obsługi

Podczas szkolenia z obsługi zakupionego sprzętu czy programu, klient otrzymuje wiele istotnych informacji, np.: jak postąpić z błędami popełnionymi na kasie, co przekazywać do księgowości, jakie są obowiązki związane z kasą itp.. Warto pamiętać, że takie wskazówki są wartością dodaną, wkalkulowaną w cenę zakupu.

Fachowe doradztwo

Przewagą naszego serwisu fiskalnego jest to, że potrafimy doradzić klientom przy wyborze urządzeń od strony technicznej, dopasowując je do specyfiki ich działalności, ale również od strony prawno-podatkowej. Takie rozwiązanie wyklucza popełnienie błędu i kompleksowo przygotowuje do prowadzenia firmy zgodnie z przepisami.

Cenne informacje

Zgłoś się do nas, jeśli nie wiesz, czy w związku z prowadzoną działalnością masz obowiązek zakupienia kasy fiskalnej. Porozmawiaj z nami na temat najlepszego sprzętu i jego parametrów. Z przyjemnością podzielimy się swoją wiedzą, a dopiero potem zadecyduj, czy chcesz od nas zakupić sprzęt i programy do swojej firmy.