Usługi biurowe (usługi wspomagające)

Usługi biurowe (usługi wspomagające)

Tylko osoba, która prowadzi własną działalność gospodarczą, zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele spraw jest do załatwienia. Bywa, że dodatkowych rzeczy jest tak dużo, że brakuje czasu na wykonywania właściwych dla danej firmy obowiązków, nie mówiąc już o planowaniu strategii rozwoju czy pozyskiwaniu nowych klientów. Dlatego też wychodzimy z propozycją wsparcia w postaci wspomagających usług biurowych. Znamy się na tym i potrafimy realnie odciążyć w obowiązkach.

Zdalna pomoc

Układ jest taki – Ty zajmujesz się rozwijaniem swojej firmy, a nam zlecasz wszystko, co zajmuje sporo czasu. Jesteśmy gotowi zająć się takimi sprawami,  jak: wystawianie faktur, skanowanie dokumentów, przesyłanie dokumentów, wystawianie not korygujących, redagowanie pism urzędowych i gospodarczych.

Liczne korzyści

Kiedy my zajmiemy się wsparciem biurowym, Ty możesz wykorzystać ten czas na ważniejsze sprawy, związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Co więcej, wspomagając Cię w tych zadaniach, mamy możliwość podjęcia natychmiastowej reakcji, jeśli coś Ci umknęło lub popełniłeś jakiś błąd.

Pełne bezpieczeństwo

Jako biuro rachunkowe, jesteśmy jednocześnie administratorem danych osobowych i procesorem – ponieważ przetwarzamy powierzane nam dane. Wynika to z ustawy o RODO i sprawia, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do chronienia przekazywanych nam informacji. Można na nas polegać.

Kompleksowa obsługa

Nie musisz zatrudniać dodatkowych pracowników, bo jesteśmy gotowi, aby zająć się wieloma sprawami, jakie są obligatoryjne dla prowadzenia firmy. Zleć nam obsługę księgową, sprawy kadrowo-płacowe i usługi biurowe, a zyskasz: bezpieczeństwo, oszczędności czasu i nakładów finansowych.