Doradztwo w założeniu i prowadzeniu działalności

Doradztwo w założeniu i prowadzeniu działalności

Każda dobra rada jest w cenie, a przy prowadzeniu działalności gospodarczej jest wręcz na wagę złota. I zdecydowanie lepiej zainwestować w konsultacje niż później ponosić przez długi czas finansowe konsekwencje z racji popełnionego błędu. JT Office to nowoczesne biuro rachunkowe, które zajmuje się swoimi klientami kompleksowo – w tym także doradztwem w sprawach podatkowych, księgowych, kadrowych. Warto skorzystać z naszych usług jeszcze przed założeniem swojej firmy.

Zanim zarejestrujesz

Idealnie, jeśli porozmawiasz z nami zanim zdecydujesz się na założenie firmy.  Posiadamy wiedzę, która pozwoli Ci wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie formę opodatkowania. Wyjaśnimy, jakie druki zgłoszeniowe należy wypełnić i do jakich udać się instytucji. Rzetelnie pomagamy na każdym z tych etapów.

Jak płacić mniej?

Jednym z najważniejszym pytań każdego przedsiębiorcy jest: jak zapłacić mniej podatków? A szukanie najlepszej odpowiedzi jest priorytetem w naszej pracy. Podpowiadamy, doradzamy m.in. czy warto zmienić formę wybranego opodatkowania, czy musisz być VAT-owcem, czy skorzystasz z ulg.

Jesteś pracodawcą?

W takim razie możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej, zgłoszeń do ZUS-u, przypominania o terminach badań lekarskich czy szkoleń BHP. Prowadzimy jednocześnie doradztwo, które pozwala na zatrudnianie osób na jak najkorzystniejszych warunkach.

Karuzela przepisów

Koszmarem przedsiębiorców jest bieżące pilnowanie zmieniających się przepisów i weryfikowanie, czy odnoszą się do prowadzonej działalności. Nieustannie śledzimy zmiany w prawie i z wyprzedzeniem podpowiadamy naszym klientom, jak się skutecznie uchronić przed konsekwencjami.